Dziś Departament Rozgrywek Krajowych PZPN opracował terminarze rozgrywek I i II ligi na sezon 2016/2017.

I LIGA:

Kolejka 1 – 30-31 lipca

Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów
GKS Katowice – Wigry Suwałki
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
Wisła Puławy – MKS Kluczbork
Miedź Legnica – Górnik Zabrze
Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 2 – 6-7 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy
Górnik Zabrze – Stal Mielec
MKS Kluczbork – Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy
Bytovia Bytów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
Chrobry Głogów – GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn

Kolejka 3 – 13-14 sierpnia

Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków – Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki
Wisła Puławy – Bytovia Bytów
Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz
Stal Mielec – MKS Kluczbork
GKS Tychy – Górnik Zabrze
Pogoń Siedlce – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz
Górnik Zabrze – Pogoń Siedlce
MKS Kluczbork – GKS Tychy
Olimpia Grudziądz – Stal Mielec
Bytovia Bytów – Miedź Legnica
Wigry Suwałki – Wisła Puławy
Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn – GKS Katowice

Kolejka 5 – 24 sierpnia

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
Znicz Pruszków – Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Wigry Suwałki
Stal Mielec – Bytovia Bytów
GKS Tychy – Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce – MKS Kluczbork
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze

Kolejka 6 – 27-28 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze
MKS Kluczbork – Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – GKS Tychy
Wigry Suwałki – Stal Mielec
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy
Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice – Znicz Pruszków

Kolejka 7 – 3-4 września

Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
Wisła Puławy – Stomil Olsztyn
Miedź Legnica – Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec – Chrobry Głogów
GKS Tychy – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz
Górnik Zabrze – MKS Kluczbork

Kolejka 8 – 10-11 września

Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork
Olimpia Grudziądz – Górnik Zabrze
Bytovia Bytów – Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów – GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
GKS Katowice – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 9 – 17-18 września

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Miedź Legnica – GKS Katowice
Stal Mielec – Stomil Olsztyn
GKS Tychy – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki
Górnik Zabrze – Bytovia Bytów
MKS Kluczbork – Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 – 24-25 września

Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów – MKS Kluczbork
Wigry Suwałki – Górnik Zabrze
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn – GKS Tychy
GKS Katowice – Stal Mielec
Znicz Pruszków – Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy

Kolejka 11 – 1-2 października

Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec – Znicz Pruszków
GKS Tychy – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice
Górnik Zabrze – Chrobry Głogów
MKS Kluczbork – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów

Kolejka 12 – 8-9 października

Zagłębie Sosnowiec – Bytovia Bytów
Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów – MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec
Wisła Puławy – Miedź Legnica

Kolejka 13 – 15-16 października

Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec – Wisła Puławy
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
Górnik Zabrze – Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów
Bytovia Bytów – Wigry Suwałki

Kolejka 14 – 22-23 października

Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki
Chrobry Głogów – Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn – MKS Kluczbork
GKS Katowice – Górnik Zabrze
Znicz Pruszków – Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Siedlce
Wisła Puławy – GKS Tychy
Miedź Legnica – Stal Mielec

Kolejka 15 – 29-30 października

Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy – Miedź Legnica
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze – Znicz Pruszków
MKS Kluczbork – GKS Katowice
Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki – Chrobry Głogów

Kolejka 16 – 5-6 listopada

Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków – MKS Kluczbork
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze
Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – Pogoń Siedlce
Stal Mielec – GKS Tychy

Kolejka 17 – 12-13 listopada

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce – Stal Mielec
Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica
Górnik Zabrze – Wisła Puławy
MKS Kluczbork – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 18 – 19-20 listopada

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
MKS Kluczbork – Wisła Puławy
Górnik Zabrze – Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz – Stal Mielec
Pogoń Siedlce – GKS Tychy

Kolejka 19 – 26-27 listopada

Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec – Górnik Zabrze
Miedź Legnica – MKS Kluczbork
Wisła Puławy – Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bytovia Bytów
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
GKS Katowice – Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 20 – 4-5 marca

Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
Chrobry Głogów – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów – Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz – Miedź Legnica
MKS Kluczbork – Stal Mielec
Górnik Zabrze – GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Siedlce

Kolejka 21 – 11-12 marca

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce – Górnik Zabrze
GKS Tychy – MKS Kluczbork
Stal Mielec – Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica – Bytovia Bytów
Wisła Puławy – Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów
Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice – Stomil Olsztyn

Kolejka 22 – 18-19 marca

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice
Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów – Wisła Puławy
Wigry Suwałki – Miedź Legnica
Bytovia Bytów – Stal Mielec
Olimpia Grudziądz – GKS Tychy
MKS Kluczbork – Pogoń Siedlce
Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 23 – 25-26 marca

Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz – MKS Kluczbork
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
GKS Tychy – Bytovia Bytów
Stal Mielec – Wigry Suwałki
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
Znicz Pruszków – GKS Katowice

Kolejka 24 – 1-2 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec – Znicz Pruszków
GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn – Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica
Chrobry Głogów – Stal Mielec
Wigry Suwałki – GKS Tychy
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz
MKS Kluczbork – Górnik Zabrze

Kolejka 25 – 8-9 kwietnia

MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze – Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
GKS Tychy – Chrobry Głogów
Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Wisła Puławy – GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Znicz Pruszków

Kolejka 26 – 15 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Znicz Pruszków – Wisła Puławy
GKS Katowice – Miedź Legnica
Stomil Olsztyn – Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy
Chrobry Głogów – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów – Górnik Zabrze
Olimpia Grudziądz – MKS Kluczbork

Kolejka 27 – 22-23 kwietnia

Olimpia Grudziądz – Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork – Bytovia Bytów
Górnik Zabrze – Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy – Stomil Olsztyn
Stal Mielec – GKS Katowice
Miedź Legnica – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 28 – 29-30 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica
Znicz Pruszków – Stal Mielec
GKS Katowice – GKS Tychy
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów – Górnik Zabrze
Wigry Suwałki – MKS Kluczbork
Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz

Kolejka 29 – 6-7 maja

Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
MKS Kluczbork – Chrobry Głogów
Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
GKS Tychy – Znicz Pruszków
Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica – Wisła Puławy

Kolejka 30 – 13-14 maja

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica
Wisła Puławy – Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn – Górnik Zabrze
Chojniczanka Chojnice – MKS Kluczbork
Chrobry Głogów – Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki – Bytovia Bytów

Kolejka 31 – 17 maja

Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów – Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork – Stomil Olsztyn
Górnik Zabrze – GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy – Wisła Puławy
Stal Mielec – Miedź Legnica

Kolejka 32 – 20-21 maja

Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec
Miedź Legnica – GKS Tychy
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz
Znicz Pruszków – Górnik Zabrze
GKS Katowice – MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów
Chrobry Głogów – Wigry Suwałki

Kolejka 33 – 27-28 maja

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec
Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów – Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
MKS Kluczbork – Znicz Pruszków
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Puławy
Pogoń Siedlce – Miedź Legnica
GKS Tychy – Stal Mielec

Kolejka 34 – 3-4 czerwca

Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy
Stal Mielec – Pogoń Siedlce
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz
Wisła Puławy – Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała – MKS Kluczbork
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów

II LIGA:

Kolejka 1 – 30-31 lipca

Odra Opole – Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa – Polonia Bytom
Olimpia Elbląg – Raków Częstochowa
Warta Poznań – Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów – Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik – Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

Kolejka 2 – 6-7 sierpnia

Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo
Kotwica Kołobrzeg – GKS Bełchatów
Raków Częstochowa – Warta Poznań
Polonia Bytom – Olimpia Elbląg
Odra Opole – Polonia Warszawa

Kolejka 3 – 13-14 sierpnia

Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Odra Opole
Warta Poznań – Polonia Bytom
GKS Bełchatów – Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo – Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów
ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice
Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice – Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa – Gryf Wejherowo
Polonia Bytom – GKS Bełchatów
Odra Opole – Warta Poznań
Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg

Kolejka 5 – 24 sierpnia

Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Warta Poznań – Polonia Warszawa
GKS Bełchatów – Odra Opole
Gryf Wejherowo – Polonia Bytom
Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik – Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice

Kolejka 6 – 27-28 sierpnia

Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa – ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom – Legionovia Legionowo
Odra Opole – Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa – GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg – Warta Poznań

Kolejka 7 – 3-4 września

Warta Poznań – Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo – Odra Opole
ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
Radomiak Radom – Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 8 – 10-11 września

Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Zambrów – Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg – Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
Polonia Bytom – Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole – ROW 1964 Rybnik
Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Warta Poznań – GKS Bełchatów

Kolejka 9 – 17-18 września

GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Warta Poznań
Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik – Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg – Odra Opole
Radomiak Radom – Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
Rozwój Katowice – Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Zambrów

Kolejka 10 – 24-25 września

Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów
Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa – Rozwój Katowice
Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice
Odra Opole – Radomiak Radom
Polonia Warszawa – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań – Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo

Kolejka 11 – 1-2 października

Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik – Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg
Radomiak Radom – Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
Rozwój Katowice – Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 12 – 8-9 października

Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów
Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński
Odra Opole – Rozwój Katowice
Polonia Warszawa – Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg – Radomiak Radom
Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo

Kolejka 13 – 15-16 października

Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów
Radomiak Radom – Warta Poznań
Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice – Polonia Warszawa
Błękitni Stargard Szczeciński – Odra Opole
Olimpia Zambrów – Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa

Kolejka 14 – 22-23 października

Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa
Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg
Odra Opole – Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa – Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice
Warta Poznań – Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów – Radomiak Radom
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 15 – 29-30 października

ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów
Rozwój Katowice – Warta Poznań
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg – Odra Opole
Raków Częstochowa – Polonia Bytom

Kolejka 16 – 5-6 listopada

Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom
Odra Opole – Raków Częstochowa
Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów
Warta Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo – Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 17 – 12-13 listopada

Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów – Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg
Raków Częstochowa – Polonia Warszawa
Polonia Bytom – Odra Opole

Kolejka 18 – 19-20 listopada

Stal Stalowa Wola – Odra Opole
Polonia Bytom – Polonia Warszawa
Raków Częstochowa – Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg – Warta Poznań
Olimpia Zambrów – GKS Bełchatów
Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice – ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 19 – 26-27 listopada

Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów – Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań – Raków Częstochowa
Olimpia Elbląg – Polonia Bytom
Polonia Warszawa – Odra Opole

Kolejka 20 – 4-5 marca

Stal Stalowa Wola – Polonia Warszawa
Odra Opole – Olimpia Elbląg
Polonia Bytom – Warta Poznań
Raków Częstochowa – GKS Bełchatów
Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński – ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom

Kolejka 21 – 11-12 marca

Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo – Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa
GKS Bełchatów – Polonia Bytom
Warta Poznań – Odra Opole
Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa

Kolejka 22 – 18-19 marca

Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa – Warta Poznań
Odra Opole – GKS Bełchatów
Polonia Bytom – Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Zambrów – Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Radomiak Radom
Rozwój Katowice – Puszcza Niepołomice

Kolejka 23 – 25-26 marca

Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom – Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg
ROW 1964 Rybnik – Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo – Polonia Bytom
Gryf Wejherowo – Odra Opole
GKS Bełchatów – Polonia Warszawa
Warta Poznań – Olimpia Elbląg

Kolejka 24 – 1-2 kwietnia

Stal Stalowa Wola – Warta Poznań
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów
Polonia Warszawa – Gryf Wejherowo
Odra Opole – Legionovia Legionowo
Polonia Bytom – ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg – Radomiak Radom
Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice

Kolejka 25 – 8-9 kwietnia

Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice – Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg
Radomiak Radom – Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik – Odra Opole
Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów – Warta Poznań

Kolejka 26 – 15 kwietnia

Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów
Warta Poznań – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa – ROW 1964 Rybnik
Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom – Radomiak Radom
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg – Rozwój Katowice
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 27 – 22-23 kwietnia

Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg
Rozwój Katowice – Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom
Radomiak Radom – Odra Opole
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Warszawa
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo – Warta Poznań
Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów

Kolejka 28 – 29-30 kwietnia

Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów – Legionovia Legionowo
Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa – Radomiak Radom
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom – Rozwój Katowice
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Zambrów

Kolejka 29 – 6-7 maja

Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Bytom
Rozwój Katowice – Odra Opole
Puszcza Niepołomice – Polonia Warszawa
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg – Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo

Kolejka 30 – 13-14 maja

Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań – Radomiak Radom
Olimpia Elbląg – Puszcza Niepołomice
Polonia Warszawa – Rozwój Katowice
Odra Opole – Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Bytom – Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 31 – 17 maja

Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom
Olimpia Zambrów – Odra Opole
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Warszawa
Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice – Warta Poznań
Radomiak Radom – GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo

Kolejka 32 – 20-21 maja

Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice
Warta Poznań – Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Warszawa – Olimpia Zambrów
Odra Opole – Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom – Raków Częstochowa

Kolejka 33 – 27-28 maja

Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa – Odra Opole
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard Szczeciński – Warta Poznań
Rozwój Katowice – GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 34 – 3-4 czerwca

Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom
Legionovia Legionowo – Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice
GKS Bełchatów – Błękitni Stargard Szczeciński
Warta Poznań – Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa – Raków Częstochowa
Odra Opole – Polonia Bytom

Źródło: PZPN

Share This