Na mecz Stomilu Olsztyn z Górnikiem Zabrze zorganizowany został wyjazd autokarowy do Zabrza. Spotkanie będzie miało miejsce w niedzielę, 16 października o godzinie 18:00. Fundusz wyjazdowy dorzucił kilka groszy od siebie, dzięki czemu przygotowano specjalną promocję na tę okazję. Koszt wyjazdu, dla kibiców, którzy zapiszą się do wtorku, 11 października, wyniesie 70 zł! Ci, którzy prześpią okazję i zgłoszą się dopiero w środę i w czwartek (12 i 13 października), będą musieli zapłacić już 100 zł.

Na stronie internetowej Stomilu Olszyn czytamy, że wszyscy kibice, którzy chcą jechać na mecz do Zabrza powinni zjawić się w niedzielę – 16 października o godzinie 7:00 pod Tesco na ulicy Pstrowskiego. Odjazd o 7:30.

Organizatorzy wyjazdu zachęcają do jak najszybszego zapisywania się, żeby mogli zamówić odpowiednią ilość autokarów. Poza tym, Ci, którzy się pospieszą zaoszczędzą 30 zł na wyjeździe.

Opłatę za wyjazd można uiścić na zbiórce pod autokarem. Wtedy będzie sprawdzana lista z terminem zgłoszenia. Nie ma możliwości wpłacenia zaliczki!

Bilety wstępu na mecz (16 zł), będzie można zakupić przed wejściem do autokaru, a także w trakcie wyjazdu.

Organizatorzy zapowiadają, że nikt nie może jechać na własną rękę. Wszyscy spotykają się na miejscu zbiórki.

Zapisywać się na wyjazd można jedynie mailowo pod adresem: stomiltravel@wp.pl

W tytule wpisując: WYJAZD DO ZABRZA. W mailu powinny się znaleźć takie dane, jak: nazwisko, imię, pesel, fc/dzielnica + dopisek autokar / transport własny.

Wiadomości, w których znajdą się powyższe dane w innej kolejności niż podana będą automatycznie kasowane. Czytajcie uważnie!

Organizatorzy proszą o zapisywanie się tylko zdecydowanych osób, ponieważ osoby, które zgłoszą chęć wzięcia udziału w wyjeździe, a nie przyjdą na zbiórkę, będą musiały zapłacić 50 zł na Fundusz Wyjazdowy.

Zapisy kończą się w czwartek – 13 października o godzinie 23.59!

To najważniejszy wyjazd rundy jesiennej! Kto może, ten jedzie!

Źródło, foto: stomil.olsztyn.pl

Share This