W weekend zostały rozegrane mecze w niższych ligach. Zobaczcie, co tam się działo!

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Polonia Przemyśl (04.06.2016)

Kilka dni przed wyjazdem na mecz, kibice dostali zakaz wyjazdowy za pirotechnikę użytą przez nich na meczu w Lublinie. Z tego względu pojechali oni wesprzeć Ładę Biłgoraj, która walczyła z Omegą Stary Zamość. Kibiców było 34. Trzymali oni transparent ku czci zmarłego Brata ze Stalówki.

Igloopol Dębica – Zryw Dzikowiec (04.06.2016)
Ostatni mecz w tym sezonie, i to u siebie, nie może nie zostać uczczony, dlatego wystawiony został ponad 130 osobowy młyn. Na płocie powieszono dwie flagi. Kibice przez cały mecz dopingują swoją drużynę. Pewnie dlatego Igloopol wygrywa ze Zrywem aż 9:0. Daje im to awans do IV ligi. Po ostatnim gwizdku rozbłysły race, a murawę opanowali szczęśliwi kibice, którzy jeszcze długo śpiewali i świętowali z piłkarzami.

Orzeł Bażanówka – Stal Sanok (05.06.2016)

Kibiców z Sanoka było 85. Przez cały mecz dopingowali swoich. Nie obyło się bez pozdrowień dla „pewnego osobnika” z miejscowego klubu, który nie chciał, by „nowa Stal Sanok” startowała w lidze. Stal oczywiście wygrała spotkanie.

KARPATY KROSNO – Lewart Lubartów (04.06.2016)
Na ostatni mecz sezonu pojechało 120 osób. Wywieszone zostały flagi, a także transparenty z pozdrowieniami dla kibiców Karpat, którzy są za kratami i nie mogli przybyć na mecz. Przez całe spotkanie prowadzony jest dobry doping. Mecz zakończył się pozostaniem w lidze, za co kibice podziękowali piłkarzom. A ci w ramach wdzięczności za doping oddali im swoje koszulki.

Elana Toruń – Ostrovia

Kibiców Ostrovii na meczu było 92, w tym 20 z Kanii Gostyń i 8 z Górnika Konin. Nie obyło się bez „pobicia rekordu prędkości” przez kujawsko-pomorską policję. Eskortowała ona kibiców z prędkością 40km/h, przez co na mecz dotarli dopiero w czasie przerwy. Wywieszono sześć flag i do końca meczu prowadzono głośny doping. Gdy zostało już tylko kilka minut spotkania młodzi Ultrasi zrobili oprawę z sektorówką i trans. Odpalone zostały race oraz świece dymne. Elana jako gospodarze zapewnili gościom wodę. Niestety Ostrovia spadła do 4 ligi.  Powrót kibiców przebiegł nieco szybciej – widocznie policja miała już ich dość 🙂

ŁKS w Kozienicach.

Ostatni wyjazd, który zarazem okazał się najdalszym odbył się do Kozienic. W 130 osób, z czego 110 na sektorze, jedna flaga.

źródło:  igloopol.info, Karpaty Krosno, Przemyskie Bractwo, Elanowcy.pl, lksfans.pl, Robert Zwoliński – Polskie Radio Łódź, Ultras Elana,

Share This