Podczas tegorocznych rozgrywek Mistrzostw Europy 2016 śmierć poniosły już trzy osoby ! 

Pierwszą ofiarą śmiertelną został 24-letni kibic reprezentacji Irlandii Północnej spadł z nadmorskiej promenady na kamienistą plażę i zmarł wkrótce po przewiezieniu do szpitala. Do fatalnego w skutkach zdarzenia doszło jeszcze przed niedzielnym meczem Polaków z Irlandią Północną.

Drugą ofiarą śmiertelną został Angielski kibic, ranny w sobotnich starciach z rosyjskimi fanami przed meczem w Marsylii, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.51-letni Anglik był w śpiączce. Zmarł w wyniku licznych urazów głowy. Śmierć potwierdził rosyjski konsul w Marsylii Daniił Bołtaks. Kibic został ciężko ranny w wyniku bójki, do której doszło ok. trzy godziny przed rozpoczęciem sobotniego meczu pomiędzy Rosją i Anglią.

Trzecią ofiarą śmiertelną został kibic Irlandii Północnej, który zmarł na zawał serca. Na początku spotkania między Ukrainą a Irlandią Północną na trybunach stadionu w Lyonie zmarł na atak serca kibic „Wyspiarzy”. 64-letni mężczyzna zasłabł i pomimo natychmiastowej akcji ratowniczej, nie udało się go uratować.

Policja boi się Polskich Kibiców przed meczem z Ukrainą, zobacz TUTAJ

źródło: tarnowskikurierkulturalny.blox.pl,

Share This