ŁKS Łódź wystosował oświadczenie skierowane do kibiców klubu, a oto jego treść:

„Za nami sezon piłkarski 2015/2016, w który mieliśmy możliwość śledzenia gry Łódzkiego Klubu Sportowego na poziomie III ligi. Zapamiętamy go głównie ze względu na olbrzymie emocje i wahania nastrojów, które towarzyszyły nam niemal podczas każdej ligowej potyczki „Rycerzy Wiosny”. Ostatecznie zakończyliśmy sezon na 6. miejscu, do ostatniego meczu utrzymując kontakt z czołówką ligi.

Trzeba przyznać, że apetyty kibiców, piłkarzy, trenerów oraz zarządu były ogromne – zespół ŁKS-u walczył nie tylko o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ale także o uczynienie kolejnego kroku w kierunku odbudowy potęgi najstarszego stowarzyszenia sportowego w Łodzi. Co prawda pierwszy z celów należy odłożyć o jeszcze kilkanaście miesięcy, ale drugi został zrealizowany w 100% – dzięki zaangażowaniu całego środowiska Łódzkiego Klubu Sportowego!

To w głównej mierze właśnie dzięki Wam – Kibicom i Sympatykom ŁKS-u – możemy z nadzieją spoglądać w przyszłość i snuć ambitne plany na kolejny sezon. Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować Wam za wsparcie podczas meczów rozgrywanych na stadionie przy al. Unii 2 – atmosfera, którą tworzyliście przypominała całej piłkarskiej Polsce, że ŁKS to wielki klub, któremu łodzianie oddają całe serce. Jesteśmy także wdzięczni za to, że zawsze mogliśmy liczyć na Was podczas spotkań wyjazdowych. Wiemy ile wysiłku i nerw kosztowało Was podróżowanie za drużyną w sezonie 2015/2016. Swoim zaangażowaniem w życie klubu – nie tylko przy okazji meczów, ale także na co dzień – pokazaliście, że jesteście największym kapitałem ŁKS-u, bez którego nie może być mowy o powrocie na piłkarskie salony.

Za to wszystko – za zaangażowanie, serce dla sportu, za żywiołowy doping, za radość po bramkach, za słowa krytyki, ale i bezcennego wsparcia po porażkach – jeszcze raz dziękujemy. Szacunek dla Was, jesteście wielcy! Bądźcie z nami w kolejnych sezonach, bo tylko z Wami jesteśmy Łódzkim Klubem Sportowym w pełnym tych słów znaczeniu. Klubem ekstraklasowym, bez względu na ligę, w której aktualnie gramy.

ŁKS to wielka wartość – ponad stuletnia historia, tradycja i sportowa duma, ale też olbrzymi obowiązek. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w imieniu piłkarzy, pracowników oraz zarządu zobowiązujemy się do ciągłego rozwoju. Na płaszczyźnie organizacyjnej oraz sportowej chcemy osiągnąć taki poziom, jaki Wy, Kibice, prezentujecie na trybunach. Dlatego też w kolejnym sezonie będziemy kontynuować odbudowę naszego klubu nie tylko poprzez poprawę jakości produktu sportowego, ale także szereg innowacyjnych i ambitnych akcji marketingowych. Z pewnością wiele o nich usłyszycie, zachęcamy Was także do brania udziału w klubowych inicjatywach. Wasze zaangażowanie będzie dla nas największą nagrodą i wyróżnieniem.

Rozpoczyna się okres wakacyjny, w którym będziecie mogli odetchnąć od piłkarskich emocji związanych z Łódzkim Klubem Sportowym. Życzymy Wam przyjemnego odpoczynku, ale sami nie zamierzamy zwalniać tempa! Wręcz przeciwnie – ruszamy do pracy ze zdwojoną energią, abyście w nowym sezonie mogli być dumni z naszych poczynań tak, jak my jesteśmy z Waszych.

 Raz jeszcze, Drodzy Kibice – dziękujemy za wszystko. Klubem Łodzi jest – ŁKS!”

 

źródło: ExtremeSupporters.com

 

Share This