Dwa dni temu zakończyły się mecze rewanżowe drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Przez wszystkie mecze wiało nudą. Mało opraw, żadnych wybryków chuligańskich. Chociaż Legia Warszawa poznała swojego kolejnego rywala. Następny mecz odbędzie się w Zilinie, gdzie Legia zagra z AS Trencin.

W trakcie trwania meczu, po którym miało się okazać kto będzie przeciwnikiem Warszawy doszło do najciekawszych zdarzeń. Po zaatakowaniu kibiców Trencina, goście spodziewali się rewanżu na Słowacji. Oczywiście do bójki doszło, ale rzucił się na nich ktoś inny. Ekipa miejscowych chuliganów starła się z grupą Green Dragons. W powietrzu latały krzesła, butelki, kamienie i pirotechnika. Obie te grupy rozdzieliła policja, ale zanim do tego doszło dwie osoby zostały ranne.

Należy tu pochwalić Crvenę Zvezda, która zaprezentowała świetną oprawę, już kolejną w stylu anty-UEFA. Kilku kibiców Zalgirisu zaliczyło wycieczkę do Astany w Kazachstanie. Na wyjazdach swoją obecność zgłosiły również grupy z Vardaru Skopje, BATE, Dinamo Tibilisi, a także parę osób z Salzburga, którzy zjawili się w Lipawie na Łotwie. Najbardziej zadowoleni z wyjazdu byli Albańczycy z Partizani – pojawili się oni w grupie kilkudziesięciu osób w Budapeszcie, żeby zobaczyć jak ich klub dyskwalifikuje mistrza Węgier.

Crvena Zvezda – La Valletta

Astana – Zalgiris

Slashkert – Dinamo Tibilisi

Celtic Glasgow – Lincoln Red Imps

Dinamo Zagrzeb – Vardar Skopje

Sheriff Tiraspol – Hapoel Beer Sheva

SJK – BATE

Ferencvaros – Partizani


Źródło: ExtremeSupporters.com

Share This