Coraz bliżej najciekawszych meczy derbowych. W przeciągu trzech tygodni dojdzie do trzech pojedynków, które wywołają niemałe emocje wśród kibiców. 16 października derby rozegrają się w Łodzi, 23 października to data meczu GKS Katowice – Górnik Zabrze, 30 października – derby Trójmiasta.

Wszystkie spotkania odbędą się przy pełnych trybunach, jednak nie wszystkie z udziałem gości. ŁKS nie chce na swoim stadionie kibiców Widzewa. Fanatycy RTS nie będą też mieli okazji obejrzenia meczu na telebimie. Widzewiacy będą musieli zadowolić się jedynie przemarszem pod stadion przeciwnika.

Z kolei kibice Lechii będą mogli oglądać mecz swojej drużyny na stadionie Arki. Do dyspozycji dostaną jakieś 700 biletów, co i tak jest liczbą kilkukrotnie mniejszą, niż liczba osób zainteresowanych spotkaniem.

W międzyczasie będą miały miejsce zgodowe derby Śląska. Torcida otrzymała 1700 miejsc dla kibiców, co zostanie w pełni przez nich wykorzystane. W mediach społecznościowych pojawiła się nawet informacja, że na spotkaniu zjawi się komplet fanatyków.

12.11 w Tychach odbędzie się ciekawe spotkanie – GKSu i Zagłębia Sosnowiec. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że zamknięty zostanie sektor gości.

Źródło, Foto: ExtremeSupporters.com

Share This